در حال بارگذاری ...
 • علیرضا فخری در این باره تصریح کرد: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر در راستای تحقق اهداف والای جمعیت و ارتقای سطح سلامت و آگاهی از سلامت جسمی روحی روستائیان، به روستاهای مناطق مختلف استان اعزام می شود.

  وی افزود: معاینه اهالی روستا از سوی پزشکان عمومی، تجویز و تحویل دارو به صورت رایگان، ارائه آموزش های پزشکی در زمینه بیماری های فصلی از جمله برنامه ها و خدمات کاروان های سلامت جمعیت هلال احمر مهریز در این روستاست.

  فخری با اشاره به اعزام کاروان سلامت هلال احمر به روستاهای بالای 70 نفر جمعیت منطقه گردکوه مهریز، گفت: یک پزشک عمومی، یک دندانپزشک، یک ماما، یک پرستار، یک دارویار و پنج نفر از داوطلبان هلال احمر این شهرستان در این کاروان به اهالی روستاهای منطقه خدمات رایگان ارائه کردند.

  به گزارش خبرنگار ما و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلالا احمر مهریز، این مسئول در پایان با بیان این که طرح کاروان سلامت از طرح های ملی جمعیت هلال احمر است که با هدف نهادینه کردن فرهنگ انفاق و دستگیری از محرومان جامعه، ارتقا و بهبود کیفیت زندگی نیازمندان با حفظ کرامت انسانی و همچنین هویت بخشی به فعالیت های داوطلبان در کشور برگزار می شود،عنوان کرد: کاروان سلامت همچنین افراد بی بضاعت در روستاهای مختلف را شناسایی و سبد غذایی میان آن ها توزیع می کند

 • تازه های خبری

   
 • راه ارتباطی ۴۳۶ روستای دلفان باز شد

  راه ارتباطی ۴۳۶ روستای دلفان باز شد

  رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان گفت: با تلاش عوامل راهداری راه ارتباطی ۴۳۶ روستای این شهرستان که بر اثر بارش برف و کولاک مسدود شده بود، باز شد.


  راه ارتباطی ۷۰ روستای کردستان مسدود است

  راه ارتباطی ۷۰ روستای کردستان مسدود است

  رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری، حمل ونقل جاده ای کردستان گفت: به دلیل وزش باد شدید و کولاک برف، محورهای استان بازگشایی شده در برخی از مقاطع محور منجر به مسدودیت مجدد شد و در حال حاضر حدود ۷۰ روستا مسدود اعلام شده است.


  وصل مجدد برق 70 روستای شهرستان چگنی در لرستان

  وصل مجدد برق 70 روستای شهرستان چگنی در لرستان

  مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با اشاره به اینکه به علت بارش سنگین برف، برق بیش از ۷۰ روستاهای شهرستان چگنی قطع شدند، گفت: با تلاش شبانه روز پرسنل شرکت برق شهرستان چگنی، ۷۰ روستای این شهرستان دوباره برق دار شدند.