در حال بارگذاری ...
 • به گزارش خبرنگار ما، حسن شهبازی با بیان اینکه امسال ۵ کیلومتر راه روستایی در این شهرستان آسفالت و بهسازی شده افزود: روستا های تنگی ور شاهینی و عصرآباد از جمله روستا هایی هستند که به دلیل کمبود اعتبار چند سالی است عملیات اجرایی درآن متوقف شده است.
  وی اضافه کرد: امسال مبلغ ۹۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار جهت آسفالت و بهسازی راه های روستایی در نظر گرفته شده که با تخصیص این اعتبارات شاهد بهبود شرایط راه های این شهرستان خواهیم بود.
  رئیس اداره ساخت راه های اداره کل راه و شهرسازی کردستان هم گفت: در حال حاضر ۱۷۶ کیلومتر از ۴۳۲ کیلومتر راه روستایی کامیاران آسفالت است که برای رسیدن به میانگین استانی نیازمند توجه ویژه است.
  رامین محمودی از انعقاد قرارداد برای آسفالت ۳۰ کیلومتر راه روستایی در کامیاران با پیمانکار خبر داد و افزود: آسفالت حدود ۴ کیلومتر در دو سال اخیر بر اساس همین قرارداد انجام و با توجه به اولویت بندی صورت گرفته کار مطالعه و برنامه ریزی برای آسفالت سایر پروژ ها نیز در حال انجام است.

 • تازه های خبری

   
 • تخصیص ۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای طرح های آب روستایی مانه و سملقان

  تخصیص ۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای طرح های آب روستایی مانه و سملقان

  مدیر آب و فاضلاب روستایی مانه و سملقان گفت: مجموع اعتبارات مصوب صندوق توسعه ملی و کمیته برنامه ریزی این شهرستان برای اجرای طرح های آب روستایی ۴۵۰ میلیارد ریال است که تاکنون، حدود ۱۶۰ میلیارد ریال آن تخصیص داده شده است.


  راه ارتباطی ۴۳۶ روستای دلفان باز شد

  راه ارتباطی ۴۳۶ روستای دلفان باز شد

  رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان گفت: با تلاش عوامل راهداری راه ارتباطی ۴۳۶ روستای این شهرستان که بر اثر بارش برف و کولاک مسدود شده بود، باز شد.


  راه ارتباطی ۷۰ روستای کردستان مسدود است

  راه ارتباطی ۷۰ روستای کردستان مسدود است

  رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری، حمل ونقل جاده ای کردستان گفت: به دلیل وزش باد شدید و کولاک برف، محورهای استان بازگشایی شده در برخی از مقاطع محور منجر به مسدودیت مجدد شد و در حال حاضر حدود ۷۰ روستا مسدود اعلام شده است.