در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۵۰ پروژه گازرسانی روستایی در البرز

  مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: سال گذشته ۹ پروژه گازرسانی در استان البرز انجام شده و همچنین ۵۰ پروژه نیز در دست اجرا است.

  به گزارش خبرنگار ما، حسین تقی نژاد، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز، گفت: سال گذشته ۹ پروژه گازرسانی در استان البرز انجام شده و همچنین ۵۰ پروژه نیز در دست اجرا است.

  وی افزود: سال گذشته گازرسانی به 9 روستا انجام شد و اکنون بالغ بر 50 پروژه گازرسانی ویژه روستاها را در دست اجرا داریم که این پروژه ها در  روستاهای شهرستان های مختلف در حال اجرا است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان البرز بیان کرد:  تعداد پروژها به ترتیب در  شهرستان های طالقان 37 پروژه، ساوجبلاغ 7 پروژه، نظرآباد 3 پروژه، کرج و اشتهارد نیز هر کدام یک پروژه است.

  تقی نژاد عنوان کرد: میزان شبکه گذاری اعم از تغذیه و توزیع گازرسانی در استان البرز بالغ بر 6 هزار و 364 کیلومتر بوده که 194 کیلومتر مربوط به شبکه گذاری صنعتی و 6 هزار و 169 کیلومتر دیگر نیز مربوط به شبکه گذاری شهری و روستایی بوده است.

  وی خاطرنشان کرد: تعداد کل صنایع مصرف گازرسانی اعم از مشمول مصوبه شورای اقتصادی و صنایع جدید از سال 95 الی 99 تعداد 595 مورد بوده که تا پایان سال گذشته 332 مورد آن محقق شده و 140 مورد آن نیز در حال انجام است.