در حال بارگذاری ...
 • کلنگ زنی احداث مدرسه مشارکتی در روستای شمس آباد همدان

  مدیر روابط عمومی اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان از کلنگ زنی احداث مدرسه مشارکتی با بانک کشاورزی در روستای شمس آباد همدان خبر داد.

  علی نظری در گفت وگو با خبرنگار ما در همدان اظهار کرد: در راستای اجرای سند اجرایی تحولی مشارکت های مردمی موسوم به طرح «آجر به آجر» و لزوم مشارکت همگانی در امر مقدس مدرسه تفاهمنامه همکاری اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان با بانک کشاورزی منعقد شد.

  وی با بیان اینکه این تفاهم نامه با حضور محمدحسین مرادی؛ مدیرکل نوسازی مدارس و حیدرنژادیان؛ مدیر بانک کشاورزی همدان به امضا رسید خاطرنشان کرد: در این راستا امروز کلنگ احداث مدرسه مشارکتی بانک کشاورزی در روستای شمس آباد همدان با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان، مدیر بانک کشاورزی، مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو همدان و اهالی روستا به زمین زده شد.

  مدیر روابط عمومی اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان مدرسه سازی را امر مقدس دانست و گفت: فراهم کردن زمینه کسب علم و دانش اجر دنیوی و اخروی را به دنبال دارد.

  وی با اهمیت به اجرای طرح «آجر به آجر» بیان کرد: این طرح  این امکان را فراهم کرده تا هر فردی بخواهد با کمترین هزینه در امر مدرسه سازی شرکت کند و در ثواب آن شریک باشد.