در حال بارگذاری ...
 • تجهیز ۷۰ خانه ورزش روستایی زنجان در دستور کار قرار گرفت

  رییس گروه توسعه ورزش همگانی و روستایی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: امسال تجهیز و راه اندازی ۷۰ خانه ورزش روستایی در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است.

  هادی شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: در صورت تامین اعتبار کافی و به موقع، نسبت به تجهیز این تعداد خانه ورزش روستایی این استان اقدام خواهد شد.

  وی با بیان اینکه زیرساخت های لازم را به منظور تجهیز خانه های ورزش روستایی، آماده می شود، اظهار داشت: از سال ۹۶ تا ۹۸، ۱۴۸ خانه ورزش روستایی در زنجان تجهیز و راه اندازی شده است.

  شهبازی افزود: در سال ۹۶ تعداد ۱۰ خانه ورزش روستایی تجهیز شد که این تعداد طی سال های ۹۷ و ۹۸ به ترتیب ۷۴ و ۶۴ خانه ورزش رسید که این نیز در سایه حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان صورت گرفت.

  رییس گروه توسعه ورزش همگانی و روستایی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه شیوع بیماری ویروس کرونا بر ورزش روستایی این استان نیز سایه افکنده است،  گفت: به علت پیشگیری از ابتلا ورزشکاران به این ویروس منحوس، سالن ها و خانه های ورزش روستایی استان زنجان نیز به حالت تعطیل درآمد.

  شهبازی با بیان اینکه ورزشکاران روستایی به خاطر ترس از ابتلا به این بیماری از حضور در سالن ها و خانه های ورزش روستایی، استقبال نمی کنند افزود: امسال به خاطر پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مسابقات و جشنواره های ورزش روستایی این استان نیز برگزار نشد چراکه برگزاری این رقابت ها می توانست حضور تماشاگران علاقه مند را در پی داشته باشد که این نیز خطر ابتلا آنان به این بیماری را داشت.