در حال بارگذاری ...
 • راه اندازی بزرگ ترین پروژه آب رسانی روستایی در سفر رئیس جمهور به استان یزد

  فرماندار تفت گفت: بزرگ ترین پروژه آب رسانی روستایی در سفر رئیس جمهور و هیات همراه به استان یزد و با حضور وزیر نیرو دریکی از روستاهای شهرستان تفت بااعتبار 350 میلیارد تومان آغاز به کار می کند.

  به گزارش خبرنگار ما، علیرضا نوکار فرماندار شهرستان تفت در نشست خبری که در آستانه سفر رئیس جمهور به استان یزد برگزار شد، گفت: بزرگ ترین پروژه آب رسانی روستایی در سفر رئیس جمهور و هیات همراه به استان یزد و با حضور وزیر نیرو دریکی از روستاهای شهرستان تفت بااعتبار 350 میلیارد تومان آغاز به کار می کند.

  وی به پروژه های خاصی که برای شهرستان تفت در این سفر در نظر گرفته شد، پرداخت و ادامه داد: مجوز ایجاد شهرک صنعتی دارو غذا در دهستان نصرآباد، مجوز هتل پنج ستاره در شهر تفت، صدور مجوز ایجاد نیروگاه های خانگی برای تولید برق و تأمین اعتبار ساماندهی پیست اسکی سخوید ازجمله این پروژه ها است.

  فرماندار تفت بابیان اینکه مهم ترین معیار برای انتخاب پروژه ها توجه به مسائل زیرساختی و زیست محیطی بود، گفت: توسعه متوازن مناطق و به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته و گسترش شرکت های نوین و دانش بنیان از معیارهای مدنظر بوده است.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت استقبال باشکوه مردم از رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: فارغ از گرایش های سیاسی حضور مردم با توجه به انعکاس جهانی پشتوانه محکمی برای نظام و دولت محسوب می شود.

  نوکار با اشاره به اینکه جایگاه خاصی برای تجمع مردم شهرستان تفت در استقبال از رئیس جمهور در نظر گرفته شده است، از همه مردم دعوت کرد تا حضور پرشوری داشته باشند.