در حال بارگذاری ...
 • ارائه خدمات درمانی رایگان به ۲۵۰ نفر در روستای ایزمان بجنورد

  رئیس جمعیت هلال احمر بجنورد از اعزام کاروان سلامت به روستای ایزمان این شهرستان خبر داد و گفت: طی این حضور به ۲۵۰ روستایی خدمت رایگان اعم از معاینه و دارو به ارزش ۲۵ میلیون ریال اعطا شد.

  به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر بجنورد، ابراهیم پرفند اظهار کرد: در برنامه یک روزه شامل کاروان سلامت و اردوی جهادی فعالیت های متنوع فرهنگی ورزشی، آموزشی، بهداشتی، معاینه و ویزیت رایگان، بازی های محلی، ایستگاه نقاشی برای دانش آموزان و اهالی روستای ایزمان سفلی انجام گرفت.

  وی بیان کرد: پزشک و پرستار و مامای داوطلب عضو جمعیت هلال احمر در این اردوی یک روزه به ۲۵۰ نفر خدمات درمانی ویزیت رایگان توزیع دارو، کنترل فشارخون قند خون ارائه دادند.

  رئیس جمعیت هلال احمر بجنورد افزود: عوامل اجرایی این کاروان سلامت ۲۵ نفر شامل پزشک عمومی، بهداشت، ماما، پرستار و مسئولان داروخانه بودند که خدمات رایگان درمانی از قبیل ویزیت، تحویل دارو و تزریقات را به اهالی روستا ارائه کردند.

  وی مبلغ داروهای فراهم شده برای تحویل به بیماران را ۲۵ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: تمام تلاشمان این بود تا هیچ کمبودی در داروهای موردنیاز بیماران روستا وجود نداشته باشد.