در حال بارگذاری ...
 • ۶۱ روستای شهرستان سرپل ذهاب از نعمت گاز برخوردار هستند

  مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه گفت: از مجموع ۲۲۶ روستای شهرستان سرپل ذهاب، ۶۱ روستا معادل ۵۱ درصد هم اکنون از نعمت گاز برخوردار هستند.

  سیروس شهبازی در حاشیه بازدید از روند گازرسانی به روستاهای سرپل ذهاب افزود: هم اکنون عملیات گاز رسانی به ۱۱ روستای این شهرستان آغاز شده که عملیات اجرایی آن در ۱۰ روستا با چهار هزار و ۷۰۰ خانوار و ۱۰ میلیارد تومان اعتبار اولیه در دست اقدام است.

  وی اظهار داشت: عملیات گاز رسانی به ۵۷ روستای دشت ذهاب نیز با ۶ هزار و ۵۰۰ تن جمعیت و ۹۳ میلیارد تومان اعتبار در دست واگذاری به پیمانکار و تجهیز کارگاه است که عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

  مدیر عامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: مردم شهر سرپل ذهاب نیز به طور ۱۰۰ درصد از نعمت گاز برخوردارند.

  شهبازی ادامه داد: هم اکنون چهار پیمانکار برای علمک گذاری در واحدهای تعمیری و تخریبی مناطق زلزله زده مشغول به کار هستند.

  فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: پیرو اهمیت موضوع گازرسانی به روستاهای مرزی و زلزله زده استان کرمانشاه، نماینده شرکت ملی گاز ایران و مدیرعامل گاز استان طی سفری ۲ روزه به شهرستان های سرپل ذهاب، گیلانغرب و سرپل ذهاب بازدید میدانی به عمل آوردند و قرار شد که گازرسانی به روستاها را تسریع بخشند.

  سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با ۹۰ هزار تن جمعیت و برخورداری از هشت دهستان و ۲۲۶ روستا، بیش از ۱۴ هزار مشترک گاز روستایی دارد.