در حال بارگذاری ...
 • گازرسانی به ۳۵ روستای صحنه در دست اجرا است

  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با اعلام اینکه اکنون ۱۳۱ روستا از مجموع ۱۸۶ روستای شهرستان صحنه از نعمت گاز طبیعی برخوردار است، گفت: گازرسانی به ۳۵ روستای دیگر در دست اجرا و هشت روستا نیز در دست مطالعه و طراحی است.

  سیروس شهبازی در جریان بازدید از پروژه گازرسانی به محور خدابنده لو شهرستان صحنه به همراه فرماندار و مسوُولان شهرستانی، با بیان اینکه اکنون ۱۰۰ درصد شهر صحنه از نعمت گاز طبیعی برخوردار است، افزود: گازرسانی به روستاهای باقی مانده نیز در دستور کار است.

  وی به گازرسانی به محور خدابنده لو نیز اشاره کرد و گفت: گازرسانی به این محور با اعتباری بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال شامل ۲۳ روستا که ۶ روستا مربوط به شهرستان کنگاور و  ۱۷ روستای دیگر مربوط به شهرستان صحنه بوده از اردیبهشت ماه ۹۸ شروع شده است.

  او پیشرفت فیزیکی این پروژه را ۶۲ درصد اعلام کرد و اظهار داشت: باتوجه به روند برنامه ریزی شده این پروژه از پیشرفت قابل توجهی برخوردار است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در ادامه با بازدید میدانی از پروژه، موانع و مشکلات پیش روی پروژه از جمله مشکلات معارضان محل را بررسی و دستورات لازم  در راستای مرتفع کردن آن را ابلاغ کرد.

  شهرستان صحنه با 77 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

  اکنون ساکنان یک هزار و ۳۱۰ روستا و ۲۸ شهر استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.