در حال بارگذاری ...
 • 5000 نفر از چگردک دلگان مشکل آب دارند

  فرماندار دلگان گفت: هم اینک در شرایط بسیار دشوار زندگی و تشدید خسارتهای ناشی از بارش های سنگین و سیلابی 5000 نفر از مردم روستایی چگردک، مشکل آب دارند و آب روستایی استان پاسخگو نیست و روند بی تفاوتی را در پیش گرفته است.

  مجتبی شجاعی افزود: تمامی طرح های عمرانی آب روستایی دلگان بلاتکلیف و فرمانداری از آخرین وضعیت آن مطلع نیست و متاسفانه زمینه نارضایتی فراوانی را در روستاهای شهرستان فراهم نموده است.

  وی بیان کرد: بارها پیگیریهای مختلفی به صورت کتبی و شفاهی صورت گرفته که نه تنها پاسخ شفافی دریافت نشده بلکه اخیرا ناامید هم شده ایم و درک این موضوع که مردم مشکل آب دارند و بارها فریاد زده اند، قطعا منجر به چاره اندیشی خواهد شد.

  فرماندار دلگان گفت: متاسفانه حتی یک دستگاه بیل مکانیکی متعلق به آب روستایی در شهرستانی که پنجمین شهرستان وسیع استان است وجود ندارد و کمترین تجهیزات تعمیر شکستگی لوله نیز تحویل شهرستان داده نشده و از سویی مکرر در مواقع تعمیر در بخش آب روستایی، ناچار به ورود فرمانداری به موضوع و توسل به آب شهری است که نمونه آن قطعی آب چهار روزه گزگر به دلیل نبود 40 متر سیم کابل در شهرستان بود.

  شجاعی افزود: هشدارهای مکرر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مبنی بر ضرورت توجه به آب روستائیان و پیشگیری از شیوع برخی بیماریها می طلبد به وضعیت آب روستایی دلگان توجه شود.