در حال بارگذاری ...
 • سیل سبب ویرانی کامل منازل 9 روستای جاسک شد

  فرماندار جاسک گفت: سیل بی سابقه در شرق هرمزگان موجب ویرانی کامل منازل 9 روستای جاسک شده است.

  محمد رادمهر فرماندار جاسک در گفت وگو با خبرنگار ما در بندرعباس اظهار کرد: بارش های سنگین و سیلابی سبب وارد شدن خسارت های فراوانی به مردم مناطق روستایی جاسک شده و با توجه به فقر و محرومیت شدید مردم منطقه، دارایی بسیاری از آنان را آب برده است.

  وی با اشاره به بازدیدش از محورهای مواصلاتی سطح شهرستان، ضمن تقدیر از مدیریت استانی بحران و وجود هم افزایی دستگاه های مربوطه، افزود: در سایه یک هماهنگی منسجم توانستیم جان مردم را با تخلیه فوری و به موقع از این سیل ویرانگر در امان نگاه داریم.

  فرماندار جاسک اضافه کرد: اکنون ضروریست مدیران ملی برای کاهش آلام کشاورزان و دامداران خسارت دیده، نوید جبران خسارت ها را در اولویت کاری خود قرار دهند.

  رادمهر خاطرنشان کرد: اگرچه رحمت الهی پر از برکت و آبادانی در آینده خواهد بود اما بودند افرادی که کل دارایی شان تنها چند دام بود که آنها را آب با خود بلعید و تلف کرد.

  وی از دستگاههای دولتی خواست با دید وسیع و وسعت نظر، به ارزیابی خسارت ها بپردازند و سعی کنند آسیب دیدگان را تنها نگذارند.

  فرماندار جاسک از مدیریت بحران استانداری هرمزگان و پیگیری های مستمر استاندار از همان ساعات اولیه وقوع سیل تقدیر کرد و بیان داشت: معاون عمرانی استاندار از همان روز اول به منطقه آمد و تاکنون در منطقه حضور دارد و سپاه، هلال احمر، ارتش، نیروی انتظامی برای مردم سنگ تمام گذاشتند و باید صمیمانه از خدمات آنان تجلیل کرد