در حال بارگذاری ...
 • راه ۳۴ روستای بخش اشترینان بازگشایی شد

  بخشدار اشترینان گفت: راه ۳۴ روستای این بخش بازگشایی شده است.

  مقداد صارمی در گفت وگو با خبرنگارما، اظهار کرد: به دنبال بارش شدید برف در بخش اشترینان به اتفاق فرمانده سپاه اشترینان و شرکت تعاونی دهیاران به همت ادوات برف روبی شرکت تعاونی دهیاران، یک دستگاه گریدر گروه ۲۴ بعثت، ۲ دستگاه نمک پاش و یک دستگاه گریدر راهداری بدون هیچ گونه استراحتی کلیه راه های روستایی و بین شهری را باز کردند.

  وی تصریح کرد: دراین راستا با همت مضاعف تیم عملیاتی برف روبی جان یک زن باردار در روستای مگسان علیا هم مرز با شهرستان نهاوند را نجات دادیم.

  بخشدار اشترینان خاطرنشان کرد: روستاییان با توجه به موج شدید سرما، برف و یخبندان چنانچه به مراکز فوریت های پزشکی شامل(تولد نوزاد، بیماران دیابتی و...) نیاز دارند از امروز تا چند روز آینده به مرکز شهرستان بروجرد منتقل کنند. تا در جاده های روستایی گرفتار نشوند.

  صارمی اضافه کرد: آب شرب روستای شهیدبروجردی به علت سوختن پمپ آب قطع است که امروز تیم عملیاتی آبفار اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

  وی بیان کرد: از ۳۹ روستای بخش اشترینان ۳۴ روستا تردد در جریان است.

  بخشدار اشتربنان ادامه داد: جاده شهرک دام شب ماه بازگشایی شده و شب گذشته عملیات بازگشایی آن ساعت ۲۰ به اتمام رسید.

  صارمی عنوان کرد: جاده های بین روستایی و شهری باز، آب، برق، گاز، تلفن همه روستاها وصل است و آب روستای شهید بروجردی امروز یا نهایتاً تا شنبه رفع خواهد شد.

  وی اظهار کرد: امروز آب و فاضلاب روستایی با تانکر به این روستا به صورت موقت آب رسانی خواهد کرد.

  بخشدار اشترینان تصریح کرد: خوشبختانه با وجود امکانات ضعیف تا حدودی موفق عمل کرده ایم.