در حال بارگذاری ...
 • اجرای طرح کاروان سلامت در روستای گردکوه

  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز از اجرای طرح ویزیت رایگان اهالی روستاها بیش از ۷۰ نفر جمعیت منطقه گردکوه توسط کاروان سلامت این جمعیت خبر داد.

  علیرضا فخری در این باره تصریح کرد: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر در راستای تحقق اهداف والای جمعیت و ارتقای سطح سلامت و آگاهی از سلامت جسمی روحی روستائیان، به روستاهای مناطق مختلف استان اعزام می شود.

  وی افزود: معاینه اهالی روستا از سوی پزشکان عمومی، تجویز و تحویل دارو به صورت رایگان، ارائه آموزش های پزشکی در زمینه بیماری های فصلی از جمله برنامه ها و خدمات کاروان های سلامت جمعیت هلال احمر مهریز در این روستاست.

  فخری با اشاره به اعزام کاروان سلامت هلال احمر به روستاهای بالای 70 نفر جمعیت منطقه گردکوه مهریز، گفت: یک پزشک عمومی، یک دندانپزشک، یک ماما، یک پرستار، یک دارویار و پنج نفر از داوطلبان هلال احمر این شهرستان در این کاروان به اهالی روستاهای منطقه خدمات رایگان ارائه کردند.

  به گزارش خبرنگار ما و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلالا احمر مهریز، این مسئول در پایان با بیان این که طرح کاروان سلامت از طرح های ملی جمعیت هلال احمر است که با هدف نهادینه کردن فرهنگ انفاق و دستگیری از محرومان جامعه، ارتقا و بهبود کیفیت زندگی نیازمندان با حفظ کرامت انسانی و همچنین هویت بخشی به فعالیت های داوطلبان در کشور برگزار می شود،عنوان کرد: کاروان سلامت همچنین افراد بی بضاعت در روستاهای مختلف را شناسایی و سبد غذایی میان آن ها توزیع می کند