در حال بارگذاری ...
 • بیش از 13 میلیارد تومان برای اجرای طرح هادی 39 روستای گلستان هزینه شد

  معاون عمران روستایی بنیاد مسکن گلستان گفت: امسال در ۳۹ روستای گلستان طرح هادی اجرا شد که اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۵۵۴ میلیون تومان هزینه شده و ۱۰ هزار و ۹۰۰ خانوار از آن بهره مند شدند.

  به گزارش خبرنگار ما، محمدرضا ولی اللهی در مراسم افتتاح پروژه های بنیاد مسکن گنبدکاووس در روستای «گدم آباد» اظهار کرد: امسال ۳ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی روستایی با اعتبار ۱۸۹ میلیارد و ۱۶۱ میلیون تومان مقاوم سازی شد و ۲ هزار و ۲۰۰ خانوار از آن بهره مند شدند.
  وی افزود: همچنین طرح هادی در ۳۹ روستا با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۵۵۴ میلیون تومان و بهره مندی ۱۰ هزار و ۹۰۰ خانوار اجرا شد.
  معاون عمران روستایی بنیاد مسکن گلستان درباره تعمیرات واحدهای مسکونی سیل زده ادامه داد: کل واحدهای مسکونی تعمیری در گلستان ۱۴ هزار و ۶۲۷ واحد بود که از این تعداد ۶ هزار و ۳۳۹ واحد شهری و مابقی روستایی بودند و مبلغ ۵۹۱ میلیارد تومان تسهیلات در این حوزه تخصیص یافته است.

  650 واحد مسکونی تخریبی از سیل در گنبدکاووس به بهره برداری رسید
  رئیس ستاد معین استان خراسان رضوی اظهار کرد: در شهرستان گنبدکاووس یک هزار و ۳۷۸ واحد مسکونی بر اثر سیل تخریب شدند که تاکنون ۶۵۰ واحد آن بازسازی و آماده تحویل شده است.
  علیرضا قوچانیان اظهار کرد: تاکنون ۱۱۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات، ۴۷۰ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض و ۱۸۲ هزار و ۵۰۰ پاکت سیمان اهدایی به این واحدهای مسکونی پرداخت شده است.
  وی تصریح کرد: در حوزه شهرستان گنبدکاووس ۳۶ هزار و ۱۲۶ واحد تعمیراتی، یک هزار و ۳۷۸ واحد تخریبی و یک هزار و ۸۴۸ واحد معیشتی سیل زده به بانک ها برای پرداخت تسهیلات معرفی شدند.