در حال بارگذاری ...
 • توزیع کمک های مردمی در ۳ روستای مرزی

  تعدادی از ورزشکاران با حضور در سه روستای مرزی کمک های مردمی را در میان محرومان این روستا توزیع کردند.

  به گزارش خبرنگار ما، ابراهیم بای و سیاهخوله، روستاهایی از توابع بخش صالح آباد شهرستان تربت جام در استان خراسان رضوی ایران است. این روستاها که هم مرز با کشورهای افغانستان و ترکمنستان هستند به دلیل خشکسالی در چند سال گذشته با مشکل شدید کم آبی روبه رو بوده و به همین دلیل ساکنان آن از نظر مالی در وضعیت نامناسبی قرار دارند.

  مؤسسه خادمین امام علی (ع) با توجه به شرایط این روستاها در چندین مرحله کمک های مردمی را توسط ورزشکاران در این روستاها توزیع کرده است. به تازگی باحضور تعداد دیگری از ورزشکاران کمک های جمع آوری شده توسط این مؤسسه در این روستاها توزیع شد.

  امیر توکلیان نایب قهرمان کشتی آزاد جهان، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در رقابت های جهانی ۲۰۱۹ و مدیر و مربی سابق تیم ملی به همراه عباس طحان ملی پوش سابق ایران و مرتضی علیزاده برخی اقلام از جمله؛ مواد غذایی و شیرخشک را میان مردم محروم روستاهای مرزی ابراهیم بای و سیاه خوله استان خراسان رضوی توزیع کردند.

  توکلیان در دیدار با روستاییان این منطقه قول داد در راستای فعالیت مؤسسه خیریه و مسئولیت های اجتماعی خود ضمن ادامه حمایت ها، حتماً پیگیر ساخت یک مدرسه برای مردم این روستاها خواهند شد.