در حال بارگذاری ...
 • تلاش راهداران برای بازگشایی راه مسدود ۱۱ روستا

  مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: تلاش راهداران استان برای بازگشایی ۱۱ راه روستایی مسدود شده همچنان ادامه دارد.

  به گزارش خبرنگار ما، عبدالحسین علی اکبری در جلسه پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان که در سالن پیامبر اعظم استانداری زنجان برگزار شد، با بیان اینکه عوامل راهداری استان تلاش می کنند تا راه های مواصلاتی استان در کم ترین زمان ممکن به هنگام وقوع بارش برف باز شود، افزود: در حال حاضر نیز تلاش راهداران استان برای بازگشایی ۱۱ راه روستایی مسدود شده ادامه دارد.

  وی با یادآوری اینکه استان زنجان دارای ۹۸۰ راه روستایی است که در طول زمستان امسال، همه راه های مسدود شده به واسطه بارش برف در کوتاه ترین زمان ممکن بازگشایی شده است، تصریح کرد:  برخی از راه های روستایی به دلیل صعب العبور بودن، این امکان وجود ندارد که در کوتاه ترین زمان ممکن بازگشایی شود که در همین راستا بازگشایی ۱۱ راه روستایی مسدود شده در استان ادامه دارد.

  مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان نیز در ادامه این جلسه، گفت: تا به امروز مشکلی در زمینه پر بودن ظرفیت جایگاه های سوخت استان به لحاظ بنزین و گازوئیل نداریم.

  حمدالله حبیبی با یادآوری اینکه نفت سفید روستاها نیز تا حد امکان توزیع شده و همه این موارد حاکی از آن است که مشکلی در این زمینه نداریم، اظهار کرد: با توجه به اهمیت سوخت در فصول سرد سال، همه تلاش ها برای اینکه استان در این زمینه با مشکل خاصی مواجه نشود، انجام شده است.