در حال بارگذاری ...
 • راه ارتباطی و برق ۱۷ روستا هنوز قطع است

  امام جمعه زهکلوت با بیان اینکه مردم سیل زده نگران بارندگی های آینده هستند گفت: راه ارتباطی و برق ۱۷ روستا در منطقه برجک هنوز وصل نشده است.

  به گزارش خبرنگار ما از رودبار جنوب، حجت الاسلام حمید بامری در جلسه هماهنگی خدمت رسانی به مردم سیل زده منطقه رودبارجنوب که با حضور سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد با تقدیر از اقدامات سپاه پاسداران برای کمک و امدادرسانی به مردم سیل زده زهکلوت اظهار داشت: احداث بیمارستان صحرایی سپاه بسیار ارزشمند بود و تاکنون بیماران زیادی را ویزیت رایگان داشته است.

  وی با بیان اینکه مردم سیل زده نگران و هراسان بارندگی های آینده هستند و حضور سپاه در منطقه قوت قلب است افزود: نیازمند انسجام فعالیت ها و هماهنگی بیشتر هستیم تا نتیجه کار را بهتر ببینیم.

  امام جمعه زهکلوت با اشاره به اینکه مردم این منطقه بر اثر سیل واقعا دچار مشکل شدند تصریح کرد: متاسفانه بعضی از دستگاه های امدادرسان تازه عصر روز گذشته وارد عمل شدند که جای تاسف دارد.

  وی با بیان اینکه ناهماهنگی بین دستگاه های اجرایی یک ضعف است گفت: در توزیع بسته های غذایی با مشکل مواجهیم و حتی در بعضی نقاط هنوز انجام نشده است.

  بامری با عنوان اینکه لوله آب آشامیدنی بعضی از منازل در شهرها هم خراب شده و مردم در منازلشان آب ندارد افزود: چاه های فاضلاب خانه ها پر شده است و نیازمند تخلیه چاه فاضلاب خانه ها در مناطق سیل زده هستیم.

  وی با بیان اینکه تعمیر یخچال، گاز و تلویزیون مردم یک ضرورت است و وسایل خانه مردم بر اثر آبگرفتگی خراب شده است عنوان کرد: برق 17 روستا در منطقه برجک هنوز وصل نشده و راه ارتباطی آنها نیز قطع است.

  امام جمعه زهکلوت ادامه داد: متاسفانه این روستاها در مناطق صعب العبور قرار دارند و سیل تنها راه ارتباطی آنها را نیز تخریب کامل کرده است.

  وی با بیان اینکه نیاز است یک گروه تشکیل شود که نیازهای مردم هر منطقه را به تفکیک شناسایی کند افزود: این نیازها باید در موضوعات مایحتاج، لوازم منزل، دام تلف شده، راه ارتباطی و سایر موارد مورد نیاز شناسایی شود.