در حال بارگذاری ...
 • اسکان سیل زدگان روستای حسین آباد ریگان در مدرسه

  فرماندار ریگان گفت: سیل زدگان روستای حسین آباد در مدرسه ای نوساز اسکان داده شدند تا خدمات رسانی به آنها انجام شود.

  بهزاد عارف در گفت وگو با خبرنگار ما در ریگان اظهار داشت: در پی بارش سنگین باران و جاری شدن سیلاب، روستای حسین آباد دامداری زیر آب رفت که که به دلیل آبگرفتگی و بافت خاک منطقه امدادرسانی را با سختی مواجه کرد.

  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ریگان بیان داشت: به دلیل باتلاقی بودن، امدادرسانی در این منطقه امکان پذیر نبود که با فروکش شدن سیلاب ها امدادرسانی در این روستا با پای پیاده توسط امدادگران شهرستان های شرقی استان انجام شد.

  امین باقری فرماندار ریگان با اشاره به بافت خاکی منطقه حسین آباد دامداری بیان کرد: با بارش باران امکان تردد در این روستا وجود ندارد و با در اختیار قرار دادن چندین دستگاه سنگین از استان، جاده این روستا احداث خواهد شد تا مشکل اهالی این منطقه نیز برطرف شود.عارف تصریح کرد: مواد غذایی، چادر و موکت به اهالی روستای سیل زده حسین آباد دامداری توزیع شد و یکی از خیران با فراهم کردن چندین کیسه آرد، این اقلام در بین سیل زدگان ریگانی توزیع شد.

  وی از برطرف شدن مشکل برق این روستا خبر داد و ابراز داشت: سیل زدگان این روستا در مدرسه ای نوساز اسکان داده شدند تا خدما ت رسانی به آنها انجام شود.

  باقری یادآور شد: مابقی روستاها در اختیار هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی (ر] شهرستان قرار داده شد.فرماندار ریگان خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از موازی کاری، مناطق سیل زده ریگان به چندین نقطه تقسیم شد که سپاه پاسدران، منطقه ده رضا را عهدار شدند که خدماتی نیز در زمینه امدادرسانی و توزیع اقلام انجام داده است.