در حال بارگذاری ...
 • خیر بابلی ۵۰۰میلیون ریال مواد ضدعفونی کننده در روستاهای بابل توزیع کرد

  یک خیر بابلی۵۰۰ میلیون ریال مواد ضدعفونی کننده در روستاهای بالادست بابل توزیع کرد.

  این خیر بابلی علاوه بر روستاهای بابل در برخی از نانوایی های پرتردد این شهر هم مواد ضد عفونی کننده توزیع کرده است.

  مصطفی عباس نژاد خیر بابلی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر فصل شالیکاری در روستاهای مازندران آغاز شد برای کشاورزان ضد عفونی کردن دست ها و پاها یک امر ضروری بود که در حد توانم این کار انجام شده است.

  وی افزود: ۹۰ درصد این مواد ضد عفونی کننده در روستاهای کم برخوردار در بندپی شرقی، بندپی غربی و بابلکنار  و ۱۰ درصد دیگر نیز در برخی از نانوایی ها و واحدهای صنفی خدماتی پرتردد در داخل شهر توزیع شده است.

  وی اظهار داشت: امروز هر ایرانی که در هر بخشی توان خدمت رسانی برای شکست ویروس کرونا دارد باید به میدان بیاید که خوشبختانه بابل در این مسیر پیشگام بوده است.

  عباس نژاد افزود: آیندگان در خصوص این روزهای بحرانی از ما سوال خواهند کرد که برای شکست این ویروس و کمک به مردم چه اقداماتی انجام دادید که در آن زمان نباید شرمنده مردم باشیم.

  خیرین شهرستان بابل از همان نخستین روزهای بستری شدن بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل با برداشتن گام های بلند با تشکیل ستاد مردمی مبارزه با کرونا  توانستند تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به بیمارستان ها و مراکز درمانی شهرستان بابل کمک کنند.