در حال بارگذاری ...
 • توزیع 5 هزار بسته بهداشتی و معیشتی در روستاهای گلستان

  مدیرکل ستاد فرمان اجرایی حضرت امام خمینی (ره) استان گلستان از توزیع 5 هزار بسته بهداشتی و معیشتی توسط ستاد ۱۰۰ فرمان حضرت امام در روستاهای گلستان توزیع شد.

  به گزارش خبرنگار ما، محمد مهدی سلمان زاده در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تعداد ۴ هزار بسته بهداشتی در روستاهای گلستان توزیع شد.
  وی با بیان اینکه امن ترین مکان برای مقابله با ویروس کرونا در خانه ماندن است، تصریح کرد: این بسته های بهداشتی شامل ماسک به همراه ژل و محلول ضدعفونی کننده بوده که در روستاها و مناطق هدف استان گلستان توزیع شده است.

  * توزیع یک هزار بسته معیشتی در روستاهای محروم گلستان
  مدیرکل ستاد فرمان اجرایی حضرت امام خمینی (ره) استان گلستان در خصوص توزیع پک های معیشتی ابراز کرد: متاسفانه ویروس کووید 19 مشکلات معیشتی را برای شهروندان به وجود آورده است که در این راستا یک هزار بسته معیشتی از قیبل چای، رب گوجه فرنگی، روغن، مایع ظرفشویی و وایتکس را بین مردم روستایی کم برخوردار استان گلستان توزیع کردیم.
  سلمان زاده با تاکید بر اینکه شهروندان نکات بهداشتی را رعایت کنند، خاطرنشان کرد: شهروندان به توصیه های وزارت بهداشت در زمینه مقابله با ویروس کووید ۱۹ گوش فرا دهند تا هرچه سریع تر از این بحران عبور کنیم.