در حال بارگذاری ...
 • ممنوعیت ورود به تفرجگاه های روستایی در روز طبیعت

  مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: مسیر ورودی به پارک ها و تفرجگاه های روستایی در روز طبیعت ممنوع است.

  شیرزاد نجفی با اشاره به اینکه ورود به پارک های جنگلی، مراتع، تفرجگاه ها، بوستان های روستایی، تردد و نشستن در مسیر جاده های جنگلی و مرتعی ممنوع است، اظهار کرد: به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت عمومی از کلیه هم استانی های محترم تقاضامندیم از مسافرت به دامان طبیعت جدا خودداری و پرهیز کنند.

  وی تصریح کرد: مردم شریف لرستان، از هرگونه تجمع انسانی در محیط های ذکر شده جدا خودداری کرده و با پرسنل یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان و شهرستان ها همکاری لازم را داشته باشند.

  مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان هدف از مسدود کردن راه های ورودی و خروجی پارک های جنگلی و تفرجگاه های تحت مدیریت منابع طبیعی را، پیشگیری از شیوع ویروس کرونا دانست و تصریح کرد: تحت هیچ شرایطی اجازه ورود به هیچ کس به این مکان ها داده نخواهد شد.

  نجفی ضمن هشدار به متخلفان حوزه منابع طبیعی بیان کرد: در این ایام که ویروس کرونا جان هم وطنان را به مخاطره انداخته، پرسنل منابع طبیعی استان مرتباً در حال گشت زنی در عرصه های طبیعی بوده و اجازه تخلف به سودجویان داده نخواهد شد و چنانچه مردم عزیز با تخلفی از قبیل قطع اشجار، زغال گیری، تخریب اراضی ملی و... روبرو شدند مراتب را با تلفن رایگان ۱۵۰۴ یگان امداد جنگل و مرتع اطلاع رسانی کنند.