در حال بارگذاری ...
 • برق رسانی به روستاهای بالای پنج خانوار لرستان

  مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: به جز یک روستا به تمام روستاهای بالای پنج خانوار استان برق رسانی شده است.

  فریدون خودنیا با بیان اینکه هم اکنون برق رسانی به روستاهای پنج تا ۱۰ خانوار را انجام می دهیم، اظهار داشت: بجز یک روستا از پلدختر و خرم آباد که معارض دارند، تمام روستاهای بالای پنج خانوار در لرستان دارای برق هستند.

  وی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری زیادی در این رابطه انجام شده است، اضافه کرد: کارکنان ما نقاط صعب العبور را هم برق دار کرده اند.

  مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان همچنین با بیان اینکه در این شرکت کارهای خوبی آغاز شده است، افزود: یک ماه پیش نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد افتتاح شد.

  خودنیا اظهار داشت: ۲ نیروگاه کوچک در شهرک صنعتی بروجرد افتتاح شده و یک ماه آینده یک نیروگاه در شهرک صنعتی دورودتوسط بخش خصوصی افتتاح می شود.

  وی با بیان اینکه پنج نیروگاه تا پایان سال ۹۸ افتتاح شده است، ادامه داد: در مناطقی که بحث صنعتی بودن وجود دارد نسبت به احداث نیروگاه اقدام کرده ایم.

  مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: نیروگاه های خورشیدی فرصت مناسبی برای مردم هستند.

  خودنیا افزود: نیروگاه خورشیدی روی پشت بام منازل قابل نصب است و به ازای هر ۱۰ کیلووات ماهیانه حدود سه میلیون ریال درآمدزایی دارند.

  وی اظهار داشت: به دلیل شیوع ویروس کرونا از ابتدای اسفند ماه قرائت کنتورها و آزمایش کنتور را متوقف کرده ایم.

  مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با اشاره به اینکه بخش وصول مطالبات هم فعلاً متوقف شده است، اظهار داشت: مشترکین تا پایان اردیبهشت ماه فرصت پرداخت دارند.

  خودنیا اضافه کرد: مشترکین برای کارهای جزئی و کم اهمیت نیاز به حضور ندارند و سامانه ۱۲۱ آماده خدمات رسانی به صورت شبانه روزی هستند.