در حال بارگذاری ...
 • فعالیت جهادگران سلامت قرارگاه آبادانی سپاه قزوین در ۵۰ روستا

  جهادگران و بسیجیان فعال در حوزه سلامت با حضور در ۵۰ روستای محروم استان قزوین به غربالگری سلامت روستاییان در جهت مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا پرداختند.

  معاون اجرایی و جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار ما با اعلام این خبر گفت: غربالگری انجام شده از روستاییان با کمک و همراهی جامعه دانشچویان و اساتید بسیج پزشکی انجام شده است.

  حمزه برین اظهار داشت: به همت بسیجیان جهادگر با هدف مقابله با کرونا تاکنون سه کارگاه تولید ماسک در نقاط محروم استان ایجاد شده و همچنین بیش از پنج هزار ماسک تهیه و به شکل رایگان در روستاهای هدف توزیع شده است.

  وی افزود: علاوه بر توزیع ماسک، ارایه محلول های ضدعفونی با کمک بسیج دانشجویی در روستاهای هدف قزوین نیز انجام شده است.

  برین اضافه کرد: در یک اقدام جهادی همچنین ۸۰ درصد معابر روستاهای هدف قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر (عج) قزوین گندزدایی و ضدعفونی شده است.

  وی همچنین گفت: در کنار ارایه هزار بسته بهداشتی شامل ماسک، الکل و دستکش در شهر معلم کلایه با همکاری حوزه بسیج شهید حدادی، موکب ها و خیران، با هدف حمایت از محرومان در نوروز امسال ۳۰۰ بسته ارزاق عمومی حاوی کالاهای اساسی به ارزش مالی ۶۰۰ میلیون ریال با کمک خیران تهیه و در روستاهای هدف توزیع شده است.