در حال بارگذاری ...
 • حضور کاروان سلامت بسیج در روستاهای خلخال

  فرمانده سپاه خلخال از حضور کاروان سلامت بسیج در روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: روستاهای خلخال در اولویت ستاد مبارزه با شیوع کرونای شهرستان قرار دارند.

  جهانبخش عطایی در گفت وگو با خبرنگار ما در خلخال، با بیان اینکه روستاهای خلخال در اولویت ستاد مبارزه با کرونا شهرستان قرار دارند، از توزیع ده ها هزار ماسک در روستاهای محروم خلخال و حضور گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید مهدی باکری در بین اهالی روستاهای بخش مرکزی، بخش خورش رستم و بخش شاهرود خبر داد و اظهار داشت: در روستای سوسهاب خلخال نیز صدها ماسک و دستکش بین اهالی از تولیدات واحد های تولید ماسک شهرستان که به همت دانشکده علوم پزشکی استرلیزه و به صورت بهداشتی بسته بندی شده بود، توزیع شد.

  وی گفت: معابر روستاها با حضور اعضای گروه های جهادی گندزدایی و به لحاظ فعالیت روستاییان در عرصه دامداری  اطلاع رسانی های لازم در خصوص  نحوه پیشگیری و مقابله با کرونا برای اهالی توضیح داده شد.

  فرمانده سپاه خلخال از استقبال گرم اهالی روستای سوسهاب از کاروان سلامت و پیشگیری از شیوع کرونا  ویروس سپاه خلخال خبر داد و افزود:  در روزهای آینده نیز با حضور گروه های بسیج سازندگی سپاه خلخال و گروهای جهادی در کل روستاها اقدامات پیشگیرانه انجام خواهد گرفت.

  عطایی گفت: پنج واحد تولید ماسک در خلخال با همت بسیج راه اندازی شده و روزانه بیش از سه هزار ماسک در خلخال تولید می شود که تاکنون بیش از ۶۰ هزار ماسک تولید و در بین مردم به صورت رایگان توزیع شده است.