در حال بارگذاری ...
 • لزوم پیگیری دهیاران در استفاده بیشتر مردم از سهمیه خود در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر

  فرماندار بویراحمد گفت: دهیاران و بخشداران به منظور استقبال و استفاده بیشتر مردم از سهمیه خود در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، ملزم به پیگیری و اطلاع رسانی به مردم هستند.

  شاهرخ کناری در نشست با مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد، افزود: مشکل عدم آگاهی مردم استان در استفاده از بعضی مزایا از جمله صندوق بیمه روستائیان و عشایر یک ضعف محسوب می شود.
  وی تصریح کرد: به منظور استقبال و استفاده بیشتر مردم از سهمیه ای که در این صندوق دارند، دهیاران و بخشداران را به پیگیری، توجه و اطلاع رسانی در کنار وظایف قانونی خود که در دستوالعمل ها آمده است، ملزم می کنیم. 
  عیسی کریمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد در این نشست اظهار کرد: در سال ۸۴ که بیمه روستایی شروع به کار کرد متاسفانه به دلیل عدم استقبال، آگاهی و اطلاع رسانی امروزه شاهد کمترین آمار بازنشسته ها در شهرستان بویراحمد هستیم.
  وی عنوان کرد: مقرر است که در شهرستان بویراحمد ۲۳ هزار خانوار را تحت پوشش صندوق ببریم که از این تعداد ۷هزار خانوار را تاکنون توانستیم تحت پوشش ببریم.
  مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد با درخواست حمایت بخشداران و دهیاران به منظور اطلاع رسانی بیشتر برای تحت پوشش قرار گرفتن مردم در صندوق ادامه داد: امیدواریم بتوانیم آمار قابل قبولی را تحت پوشش قرار دهیم.
  به گزارش خبرنگار ما، کریمی خاطرنشان کرد: این آمادگی را داریم که از دهیاران و بخشدارانی که در این زمینه کمک و اطلاع رسانی می کنند تقدیر و تشکر به عمل آید.