در حال بارگذاری ...
 • توزیع 1600 پرس غذای گرم از سوی کمیته امداد در مناطق محروم روستایی گچساران

  رئیس کمیته امداد گچساران از توزیع 1600پرس غذای گرم در بین مددجویان کمیته امداد و مناطق محروم روستایی این شهرستان خبر داد.

  به گزارش خبرنگار ما، محمدخادمی در گچساران از توزیع   1600پرس غذای گرم در بین مددجویان کمیته امداد و مناطق محروم روستایی این شهرستان خبر داد.

   وی با بیان اینکه  این تعداد پرس غذای گرم در بین مددجویان و مناطق محروم روستایی این شهرستان توزیع می شود، گفت:  طبخ غذا و توزیع آن در بین مددجویان تحت پوشش و افراد نیازمند در مناطق محروم با رعایت پروتکل های بهداشتی   تهیه و پیش از افطار توزیع خواهد شد.

  رئیس کمیته امداد گچساران ادامه داد:  تهیه و توزیع غذا و اقلام معیشتی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و ما از نیکوکاران این شهرستان می خواهیم در این امر خیر مشارکت کنند.

   خادمی با اشاره به توزیع اقلام معیشتی در رزمایش کمک مومنانه عنوان کرد: در راستای کمک مومنانه مبلغ یک میلیارد ریال  اقلام غذایی در بین مددجویان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان توزیع شد.

    وی ابراز کرد: همچنین 500 بسته معیشتی از سوی 2 خیر بین مددجویان تحت پوشش این نهاد  توزیع شد.

  رئیس کمیته امداد گچساران با اشاره به اقلام موادغذایی توزیع شده در بین مددجویان کمیته امداد افزود: این اقلام شامل، ماکارونی، چای، برنج، روغن، قند و ژل ضدعفونی است.

  خادمی با اشاره به اینکه از زمان شیوع بیماری کرونا وضعیت معیشتی بسیاری از افراد کم برخوردار جامعه را تحت تاثیر خود قرار داده است و معیشت این افراد به سختی در گذر است، عنوان کرد: در این راستا خیرین برای کمک به این قشر آسیب دیده  در این روزهای سخت کرونایی می توانند با اهدا کمک های نقدی و غیرنقدی خود نیازمندان را یاری دهند.

   بیش از سه هزار و ۲۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد گچساران هستند که از این تعداد ۲هزار نفر از آنان زنان سرپرست خانوارند.