در حال بارگذاری ...
 • پرداخت میلیاردی وام مسکن روستایی در مازندران

  با ۵ هزار مازندرانی برای دریافت وام مسکن روستایی به مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان قرارداد بسته شد.

  به گزارش خبرنگار ما، معاون امور بازسازی و مسکن روستایی مازندران گفت : بر اساس برنامه توسعه ششم با هدف مقاوم سازی مسکن روستایی کشور، ۲۰۰ هزار سهمیه درنظر گرفته شده و مازندران حدود ۸ هزار سهم را به خود اختصاص داده است.
  قلی نژاد با بیان اینکه میزان وام مسکن روستایی ۴۰ میلیون تومان بوده و تغییری نکرده است افزود: تاکنون ۷ هزارنفر به بانک معرفی و از این تعداد با ۵ هزار نفر قرارداد دریافت وام به میزان ۲۰۰ میلیاردتومان بسته شد.

  معاون امور بازسازی و مسکن روستایی مازندران تصریح کرد : پارسال ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات برای تعدادی سهمیه که از قبل در بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف تکمیل واحد های مسکن روستایی ثبت نام کرده و نیز ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه تعمیر مسکن پرداخت گردید.
  قلی نژاد با اشاره به اینکه ۵۰ درصد مسکن روستایی مازندران مقاوم سازی شده است گفت: برای دریافت وام مسکن روستایی با بهره ۵ درصد و بازپرداخت ۱۵ ساله، نیازی به اوراق و سپرده نبوده و متقاضیان می توانند فقط با در دست داشتن پروانه ساخت (از دهیاری یا بخشداری) به شعب این اداره کل در سراسر استان مراجعه کرده تا به هر شعبه بانک مورد درخواست آن ها معرفی شوند.