در حال بارگذاری ...
 • دهیاران بازوان توانمند دستگاه های اجرایی در عمران و آبادانی روستاها

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: در عمران و آبادانی روستاها دهیاران بازوان توانمندی برای دستگاه های اجرایی هستند.

  سیدکمال الدین میرجعفریان، در جریان بازدید از احداث زیرساخت های مورد نیاز  ایستگاه های دیجیتال در روستاها، اظهار کرد: مدیران باید ضمن حمایت از دهیاران، از این ظرفیت حداکثر استفاده را در رسیدن به اهداف سازمانی دستگاه ها در روستاهای استان ببرند.

  به گزارش خبرنگار ما، وی استفاده از ظرفیت دهیاران و همراهی مردم را عامل مهمی در سرعت بخشیدن به روند اجرای پروژه های عمرانی روستایی عنوان کرد.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از اقدامات و پروژه هایی نام برد که به همت دهیاری ها در سطح استان در حال انجام است و افزود: در سال گذشته از ظرفیت دهیاری ها در اجرای پروژه های ساخت ۱۰ هزار واحد مسکن روستایی، مرمت و احیای قنوات، احداث و تأمین زیرساخت ایستگاه های دیجیتال صدا و سیما استفاده شده که نتایج بسیار مطلوبی نیز به همراه داشته است.

  میرجعفریان با اشاره به اینکه در سال جاری نیز استفاده از توان دهیاران در پروژه های عمرانی روستایی همچنان مدنظر است، ادامه داد: دهیاران در بحث مدیریت بحران در روستاها و بسیاری از امورات اثربخش دیگر نیز توان خود را به نمایش گذاشته اند.

  وی یادآور شد: شناخت کامل دهیاران از شرایط روستا و ارتباط خوبی که با مردم دارند، علت موفقیت طرح ها است.