در حال بارگذاری ...
 • ۳۲۰ واحد مسکونی روستایی ساخته شده توسط سپاه پاسداران به مددجویان کمیته امداد بوشهر تحویل شد

  در مراسمی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس ۳۲۰ واحد مسکونی روستایی ساخته شده توسط نیروی دریایی سپاه به مددجویان روستایی کمیته امداد استان بوشهر تحویل شد.

  به گزارش خبرنگار ما، با حضور سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه، سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه ، در فاز دوم ساخت مسکن  مددجویی، 320 واحد مسکونی مشارکتی بین سپاه و کمیته امداد در استان بوشهر افتتاح و تحویل مددجویان روستایی شد.

  در این مراسم  که به شکل ویدیو کنفرانس،  در روستای پهلوان کشی شهرستان تنگستان انجام شد طی آن سردار زیراهی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر و معاون فرماندار شهرستان تنگستان کلید چهار منزل مسکونی به نمایندگی از 320 خانوار  روستایی در سطح استان بوشهر ، به مددجویان زن سرپرست خانوار تحویل شد.

  مدیرکل کمیته امداد امام خمیتی(ره) استان بوشهر در این آیین با تاکید بر تامین مسکن مددجویان به ویژه زنان سرپرست خانوار اظهار داشت: با همکاری و مشارکت سپاه در 2 سال گذشته ساخت مسکن برای مددجویان آغاز شده که سال قبل یک هزار واحد احداث و به مددجویان تحویل داده شد.

  احمد لطفی با اشاره به اینکه 320 واحد مسکونی روستایی به مددجویان کمیته امداد بوشهر تحویل شد  بیان کرد: پیش از این و در فاز  نخست ، 351 واحد مسکونی مشارکتی بین نیروی دریایی سپاه استان و کمیته امداد استان  تحویل مددجویان داده شده بود.

  مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر  تصریح کرد: برای ساخت هر واحد مسکونی 50 متری، 50 میلیون تومان هزینه شده است ضمن اینکه در صورت نداشتن وسایل سرمایشی و تلویریون، یک کولر گازی به یک دستگاه تلویزیون به همراه موکت کامل در این منازل کار گذاشته می شود.

  لطفی بیان کرد: سال گذشته در قالب تفاهم نامه ای ساخت یک هزار واحد مسکونی بین کمیته امداد استان و سپاه پاسداران نهایی شد که تاکنون 671 واحد مسکونی ساخته و به مددجویان واگذار شده است.